Co słychać w 1B?

Ten tydzień był dla nas obfity w różne ciekawe wydarzenia. W poniedziałek zorganizowaliśmy zabawę karnawałowo-walentynkową.  W trakcie balu bawiliśmy się wyśmienicie. We wtorek wykonywaliśmy bałwanki ze słoiczków. Mimo, że śnieg na dworze może stopnieć lada dzień to, one będę nas cieszyć jeszcze przez długi czas. W środę po raz kolejny postawiliśmy na współpracę i wspólnie zaprojektowaliśmy plakaty, które pomogą nam w nauce literek „ż” i „rz”. W czwartek byliśmy na inspirujących zajęciach czytelniczych, za co dziękujemy paniom z biblioteki. Natomiast w piątek uczestniczyliśmy w lekcji online zorganizowanej dla nas z okazji święta kota. W czasie tych e-zajęć poznaliśmy wiele ciekawostek oraz nauczyliśmy się jak rysować te sympatyczne zwierzątka.

Mimo tak wielu rozmaitych aktywności nie zabrakło również czasu na poznanie nowego materiału i trening czytania ze zrozumieniem.

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Was, że w naszej szkole nie ma miejsca na nudę, aby ją pokonać wystarczy tylko chcieć...

Klasa 1B