Walentynkowy numer gazetki szkolnej już gotowy!

Zapraszamy wszystkich małych i dużych czytelników do lektury najnowszego numeru gazetki „SZKOŁA WOŁA!”. Czeka tam na Was mnóstwo walentynkowych atrakcji, ale najmilsza z nich to listy - pełne ciepłych, serdecznych słów, które kierowaliście pod adresem koleżanek i kolegów oraz nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do naszej wspólnej walentynkowej zabawy. Koperty umieszczone na dwóch stronach gazetki adresowane są głównie do całych klas lub grup. Należy kliknąć w taką kopertę, aby zostać przekierowanym do wirtualnej walentynki zapisanej pod innym linkiem niż gazetka. Po odczytaniu wiadomości koniecznie powróćcie do gazetki, by przeczytać ją do końca! Oprócz tematów związanych z sympatycznym świętem zakochanych znajdziecie tam porady dotyczące zdrowego trybu życia i mody, przypomnienie o trudnym losie zwierząt zimą, przegląd aktualności szkolnych i strefę rozrywki.

Zachęcamy do lektury całej naszej gazetki i tradycyjnie zapraszamy do współpracy. Z radością przyjmujemy wszystkie Wasze listy.

Przesyłamy walentynkowe serdeczności dla Wszystkich!

Szkolne Koło Dziennikarskie