Międzyszkolna wymiana kartek bożonarodzeniowych klasy 3G "Kartki z Iskierkami Emocji"

emocja

W ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego EMOCJA i akcji świątecznej, międzyszkolnej wymiany kartek bożonarodzeniowych „KARTKI Z ISKIERKAMI EMOCJI”,  klasa 3g nawiązała kontakt ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu.

Po konsultacjach między wychowawcami, ustalono szczegóły wymiany kartek z serdecznymi życzeniami – w dość nietypowej formie, choć bardzo pożytecznej i wygodnej, jak na ten trudny czas. Dzięki wirtualnym kartkom dzieci mogły przekazać swoje życzenia, a także opowiedzieć o tym, jaka jest nasza klasa i szkoła. Wirtualną prezentację opracowywaliśmy wspólnie, w trakcie i po lekcjach, konsultując nasze pomysły. Dziękuję dzieciom za ich obowiązkowość oraz chęć włączenia się w tę niezwykłą akcję. Pozdrawiamy naszych korespondencyjnych przyjaciół z Łowicza – miejmy nadzieję, że niebawem będzie okazja do spotkania na żywo!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji :

KLASA III G                                        KLASA II SP2 w Łowiczu

MJ