Świąteczny koncert kolęd w świetlicy szkolnej

W dniu 20 grudnia świetlica szkoły podstawowej zorganizowała koncert kolęd z okazji świąt Bożego Narodzenia. W wydarzeniu tym wzięły udział dzieci z klas 0-3, a także uczennice z 5d. Dzieci ze świetlicy zaprezentowały kolędy i piosenki świąteczne, których nauczyły się na zajęciach świetlicowych. Natomiast uczennice z klasy 5d - Weronika Bachert, Oliwia Daszewska, Wiktoria Młynarkiewicz, Aleksandra Piotrowska, Lena Rutkowska i Aleksandra Rutkowska wystąpiły z repertuarem przygotowanym specjalnie dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.

Wykonały klika kolęd i piosenek świątecznych, a w programie przez nie przygotowanym znalazło się nawet wykonanie a cappella. Wielkie podziękowania należą się także dzielnym maluchom z klasy 0a oraz ich wychowawczyni p. Katarzynie Wądołkowskiej za wspaniałe wykonanie pastorałki "On jest królem". Wszyscy uczestnicy koncertu kolęd zostali nagrodzeni brawami i drobnymi upominkami.

Nauczyciele świetlicy są bardzo dumni ze wszystkich uczestników. Życzą wszystkim wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Anna Baranek
Sylwia Grosfeld