Vice-mistrzostwo powiatu wołomińskiego w dwa ognie usportowione chłopców

Dn. 28.05.2015r. chłopcy z klasy 4s wzięli udział w turnieju mistrzostw powiatu wołomińskiego w Dwa Ognie Usportowione w Markach.

Reprezentacja chłopców zdobywając wcześniej  pierwsze miejsca w turniejach o mistrzostwo miasta Ząbki i rejonu, stanęła do rywalizacji z najlepszymi drużynami powiatu: SP 2 w Markach, SP w Tłuszczu, SP 5 w Wołominie. Do tego turnieju, jako drużyna niepokonana przystąpiła pełna optymizmu i determinacji. Jednak po zaciętej walce musiała uznać wyższość tylko drużynie ze SP 2 w Markach.

Na wcześniejszych turniejach, których organizatorem była nasza szkoła, bardzo dobrze zaprezentowały się także dziewczęta. Reprezentacja  zwyciężyła w zawodach mistrzostw miasta Ząbki, a w mistrzostwach rejonowych doznając tylko jednej porażki musiała niestety pożegnać się z dalszą rywalizacją.

Cieszymy się z uzyskanych wyników i jesteśmy dumni z postawy naszych młodych sportowców.

Nauczyciele wychowania fizycznego