DZIEŃ KOBIET W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Obchody Dnia Kobiet w świetlicy w tym roku miały bardzo oryginalny przebieg.

Dzieci najpierw zapoznały się z historią obchodów 8 marca- Święta Kobiet oraz wykonały okolicznościowe laurki dla koleżanek, sióstr, mam, babć, cioć i wychowawczyń.
 Główną atrakcją dnia był zorganizowany POKAZ MODY w którym mogły wziąć udział wszystkie chętne dziewczynki. Zainteresowanie było bardzo duże. Uczestniczki przygotowały bardzo ciekawe stylizacje. Wszyscy zebrani mogli podziwiać stroje balowe, karnawałowe, codzienne czy sportowe. Następnie przy akompaniamencie specjalnej muzyki dziewczynki przeszły przez przygotowany „wybieg”. Trzeba przyznać, że bardzo profesjonalnie prezentowały się przed publicznością i pozowały do zdjęć jak prawdziwe modelki. Jury złożone z 3 chłopców z kl. 1A  oceniało każdy strój. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

A. Krupsińska- Pietrzak

K. Imiołek