Bal karnawałowo - walentynkowy w świetlicy

14 lutego - w Dzień Zakochanych w świetlicy odbył się bal. Zabawa rozpoczęła się od wręczenia kartek  dostarczonych przez Pocztę Walentynkową.  Radości było bardzo wiele a kartki walentynkowe dostały zarówno dzieci  jak i wychowawcy.

Następnie zostały wręczone nagrody za udział w konkursie - „Moje bezpieczne ferie” i rozpoczęły się tańce oraz zabawy przy najnowszych karnawałowych hitach. Dzieci miały możliwość udziału w tańcach  z balonami, zabawie:” muzyka - stop” czy wspólnych tańcach integracyjnych.

Odbył się także konkurs tańca dowolnego w którym każdy mógł wziąć udział. Do konkursu zgłosili się najodważniejsi: Zuzia Cichońska, Adrian Tabak, Krystian Tabak, Mateusz Lerka, Julia Osiadacz, Aleksander Nowak, Kacper Gajos, Klaudia Majkowska, Martyna Milik, Zuzia Książek, Karolina Szulęcka, Michał Ochłaniak. Każdy z uczestników tańczył do wybranej przez siebie piosenki. Publiczność nagrodziła wszystkich równie gromkimi brawami a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

wychowawcy świetlicy