Międzypowiatowe Biegi Sztafetowe w Pomiechówku

Dnia 18.10.2013 roku reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Międzypowiatowych Biegach Sztafetowych w Pomiechówku. Po godzinnej podróży i dotarciu na miejsce obejrzeliśmy trasę i zaczęliśmy przygotowywać się do biegu. Potem dojechały najlepsze drużyny z 5 powiatów i rozpoczęło się…

Dziewczyny biegły pierwsze. Trasa biegu była malownicza, ale bardzo trudna. Las, piach i górki, powodowały, że niektórzy zatrzymywali się i chcieli rezygnować z biegu. Ale nie my!  Walczyłyśmy przy ogromnym wsparciu naszych kibiców. Cały czas trzymałyśmy się w pierwszej trójce. Daleko za nami biegła reszta sztafet. Po wyczerpującym biegu utrzymałyśmy się na trzecim miejscu. Z ogromną radością stałyśmy na podium, gdzie wręczano nam medale i dyplom.

Potem biegli chłopcy. Znów do 5 zmiany prowadzili w pięknym stylu, mając przewagę nad innymi 30 sekund. Niestety, okazało się, że nasza dwójka z Ząbek i Piaseczno mieli  w swoich sztafetach tak szybkich zawodników na końcowych zmianach, że nas wyprzedzili. Tak jak dziewczyny, chłopcy z dumą odbierali gratulacje i medale na podium.

To był niesamowity dzień. Dzięki tym zawodom nabraliśmy dużo doświadczenia.

Każdemu życzę takich pozytywnych sportowych emocji.

Laura z 6s z wychowawcą