Mistrzostwa Rejonu w Biegach Przełajowych

20 września klasy sportowe przy wsparciu najlepszych biegaczy z innych klas wzięły udział w Mistrzostwach Rejonu w Biegach Przełajowych, które odbyły się w Parku Miejskim w Ząbkach.

Około 30 osób zakwalifikowało się po biegu do etapu powiatowego i po 4 dniach godnie reprezentowali naszą szkołę w Wołominie. Po tym biegu do etapu międzypowiatowego  dostali się najlepsi. Dla czwartych klas to był najwyższy już szczebel zawodów, więc Ania Kodym i Ada Krawczyk z 4 s nie mogły pojechać dalej. Reprezentowały nas za to dziewczyny z klasy 6s:, oraz chłopcy z klasy 5s: Uczniowie Ci  mieli możliwość uczestniczyć 11 października w Międzypowiecie w Pomiechówku. Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

Iza Darmofalska -7

Jasmina Al. Dahabi - 15

Kuba Semeniuk - 19

Marysia Konopa - 23

Hubert Manowski - 21

Gratulujemy naszym najlepszym szkolnym biegaczom!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego