„Dobre Duszki” zorganizowały dyskotekę parafialną

Już po raz kolejny dzieci ze szkolnego wolontariatu zawitały do sali parafialnej, w której miała odbyć się dyskoteka parafialna, którą bardzo chciały zorganizować dla dzieci z naszej szkoły.

Dobre Duszki  przygotowywały dekoracje (kwiaty z płyt CD, balony) i planowały, w jaki sposób ubrać salę, aby wywołać uśmiech na twarzach innych dzieci.

W piątek rano (26 kwietnia 2013 r.) wraz z p. Kasią i p. Agnieszką zabrały wszystkie ozdoby i udały się do sali, którą pięknie udekorowały. Przygotowały również poczęstunek .

A w sobotę p. Kasia i p. Agnieszka  przy pomocy Dobrych Duszków oraz  Księdza Sebastiana Łazarza, p. Julii Szymczak  i p. Pawła Marca poprowadziły  bal dla dzieci z naszej szkoły.

Tańców ,konkursów  oraz uśmiechów było co nie miara.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej zabawy ,a tak licznie przybyłym dzieciom obiecujemy, że jeszcze nie raz spotkamy się, aby razem potańczyć.

Dobre Duszki

p. Katarzyna Dzięcioł i p. Agnieszka Krupsińska -Pietrzak