TURNIEJ WIOSENNY KLAS IV-VI

Podczas wolnych dni rekolekcyjnych klasy IV - VI wzięły udział w sportowo - językowych   turniejach wiosennych.

h.

Na poziomie klas czwartych pierwsze miejsce zajęła IV c, wśród piątych niezwyciężona okazała się Vs,  a pośród klas szóstych, co było pewnym zaskoczeniem, tryumfowała klasa VI b.

Konkurencje turniejowe opierały się na zadaniach sportowych i z języka angielskiego. Do głównych atrakcji turniejów na wszystkich poziomach wiekowych należało: przenoszenie piłek pingpongowych na łyżce, przewożenie koleżanek i kolegów na małych materacach oraz karmienie się nawzajem jogurtem z zawiązanymi oczami. Ta ostania konkurencja wzbudziła niewątpliwie największe emocje!

Ciekawą konkurencją, w której zmierzyli się tylko czwartoklasiści, było rysowanie potwora według opisu w języku angielskim. Natomiast piątoklasiści mieli okazję sprawdzić się w skakaniu na piłkach i do kałuż, zaś klasy szóste jako jedyne musiały zmierzyć się z zadaniem polegającym na prowadzeniu kolegi z zawiązanymi oczami, przez slalom, udzielając mu jedynie ustnych instrukcji.

Turnieje były naprawdę emocjonujące, wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnych!

Galeria zdjęć.

Alicja Trych, kl. VI b