Kochanym Babciom Kochanym Dziadkom…Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie Ib

„Witam Babcie, witam Dziadków. Kłaniam się niziutko. Witam wszystkich Gości.

Nastał dzień radości!!!”

Tymi słowami 25 stycznia w zimowe, mroźne popołudnie uczennica klasy Ib powitała szczególnych Gości…ukochane Babcie i Dziadków. Tego dnia liczne przybyli Dziadkowie podziwiali występ swoich wnucząt. Dzieci ze swoimi Babciami tańczyły rock n rolla, a Dziadkowie grali na gitarze. W czasie recytacji pięknych wierszy, życzeń na twarzach Dziadków malowały się wzruszenie i uśmiech. Po nagrodzonej brawami części artystycznej, uczniowie wręczyli swoim Gościom własnoręcznie wykonane prezenty i jeszcze raz, ale już na kolanach i w mocnych uściskach składali gorące życzenia. Po przepięknym występie na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

W czasie uroczystości panowała miła, rodzinna atmosfera, która zapadnie w pamięci na długo wszystkim uczestnikom.

WYCHOWAWCA Katarzyna Wojdalska