Główna nagroda w powiatowym konkursie „Chrońmy Kasztanowce” dla naszej szkoły!

W grudniu 2012r. wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Wołominie pn. „Chrońmy Kasztanowce”. Konkurs był skierowany do uczniów i nauczycieli ze wszystkich szkół powiatu wołomińskiego.

Przedmiotem konkursu było odszukanie i wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej oraz opisu kasztanowców występujących na terenie naszego powiatu. Uczniowie mogli pracować w grupach do 5 osób. Wypełniali specjalne tabele dotyczące  lokalizacji i cech charakterystycznych drzew oraz wykonywali dokumentację zdjęciową.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 26 uczniów, którzy dostarczyli 12 prac konkursowych.

Komisja konkursowa w dniu 11 stycznia 2013r. przyznała główną nagrodę właśnie naszej szkole za najbardziej obszerną inwentaryzację. Nagrodą jest wysokiej klasy projektor multimedialny.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody - pamięć przenośną o pojemności 4GB, a ich opiekunowie  - nagrody książkowe.

Oto lista uczniów, którzy przyczynili się do sukcesu naszej szkoły:

1. Mateusz Odrakiewicz
  2. Wojciech Gawryszuk