Witaminki, witaminki

19 lutego br. grupa teatralna z naszej szkoły zaprezentowała sztukę Dbajmy o zdrowie.

Występ połączony był z warsztatami nt. zdrowego odżywiania. Pani pielęgniarka Bożena Skarżyska opowiedziała nam o tym, co jeść, aby być zdrowym. Dowiedzieliśmy się, że warzywa można podzielić według kolorów, a każda grupa zawiera w sobie inne zestawy witamin. Nikt nie przypuszczał, że papryka ma tyle witaminy C co dwie cytrynyUśmiech

Na przedstawienie zaprosiliśmy również Panią Wicedyrektor Małgorzatę Marzec, która – mamy nadzieję – bawiła się tak wyśmienicie jak my.

Pod koniec na wszystkich czekała witaminowa niespodzianka – owocowe koreczkiUśmiech

W przedstawieniu udział wzięli:

Mateusz Leśniak jako lekarz, Kinga Krasnodębska jako pielęgniarka, Julita Tyszka, Julka Suchodolska, Kacper Tyszka, Kasia Nerkowska, Kinga Bujnicka jako dzieci oraz Teatr Witamina (Katarzyna Skrzypczak, Szymon Jeżewski i debiutujący na scenie Kacper Opalach).

opiekunki koła: Katarzyna Dzięcioł i Marta Taras-Dziuba