Wycieczka do kina na film pt.: „Tajemnica Westerplatte”

Dnia 15.02.2013r. odbyła się wycieczka do Multikina na film pt.: "Tajemnica Westerplatte". Wyjazd do kina był nagrodą dla uczniów klas 4 - 6 za bardzo dobre wyniki w nauce uzyskane na pierwsze półrocze. Na wycieczke pojechałao 40 prymusów oraz 2 opiekunów.

Grupa uczniów szybko dotarła do kina na ul. Głębockiej w Warszawie. Przed filmem każdy z uczniów dostał bilet oraz mógł kupić sobie popcorn i coś do picia. Warażenia z filmu były bardzo różne. Część osób uważała film za trudny i kontrowersyjny, ale większości film się podobał.

Po seansie wszyscy ustawili się przed budynkiem kina, żeby zrobic sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Następnie grupa udała się do autokaru, który ruszył w drogę powrotną.

Mamy nadzieję, że takie wyjazdy integracyjno - edukacyjne bedą częściej organizowane.

Karol Różanowski, klasa 5b