Wielki pokaz mody

Zima to okazja do zaprezentowania nowych okryć wierzchnich, znane kreatorki mody- Mamy z klasy 2e przygotowały kolekcje zabawnej mody sportowej dla chłopców i śmiesznej mody zimowej dla dziewczynek.

Zaangażowanie mam i dzieci było ogromne, wśród dziewczynek dominowały grube dzianiny czapek i kamizelek oraz tiule spódnic.

Były czapki, okulary, kapelusze  po raz pierwszy pojawiły się buty na koturnie. Dziewczynki jak zawodowe modelki przechadzały się po scenie, płynęły jedna za drugą w rytm muzyki towarzyszącej profesjonalnym pokazom mody. Muzykę przygotował tata Wiktora.

Kolekcję męską sportową prezentowali chłopcy, był nurek w kasku narciarskim, bramkarz w kapeluszu góralskim, narciarz bez podkoszulka…. Emocje sięgały zenitu, komentator nie mógł nadążyć z opisem.  Cały dzień upłynął w miłej atmosferze, był quiz chłopcy na dziewczynki, dyskoteka i twórcza praca w zespołach. Nie było jednego zwycięzcy, bawiliśmy się dobrze i to był fajny dzień… Ostatni dzień przed feriami.

Wych. Beata Wierzbicka