Bal karnawałowy

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w naszej szkole 12 stycznia. Poprowadził go dla nas DJ, który okazał się jednocześnie świetnym nauczycielem tańca!

Jak co roku, najpierw bawiły się młodsze klasy, które zgodnie z karnawałową tradycją przybyły na bal w barwnych strojach księżniczek, wróżek, Indianek i bohaterów typu Spiderman czy Zorro.

Od godziny 15.00 wypełniona balonami sala gimnastyczna należała już tylko do klas IV – VI. Główną atrakcją był utworzony przez każdą z klas ,,pociąg”, który zatrzymywał się co jakiś czas, by uczniowie mogli wykonać zadanie taneczne, na przykład odtańczyć „Kankana” albo „Kaczuszki”.

Kolejną niespodzianką prowadzącego była nauka kroków tanecznych do ulubionych hitów: „Gangnam style’’ grupy PSY i „Balada” Gusttavo Limy.

Wszyscy byli zachwyceni balem. Niech ci, których nie było, żałują! Stracili naprawdę dobrą zabawę!

Natalia Tomczyk, kl. 5s

Koło Dziennikarskie