Akcja "Marzycielska Poczta"

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach (dziewczynki z klasy 6 b w ramach lekcji wychowania do życia w rodzinie oraz nasz klub wolontariuszy Dobre Duszki) po raz pierwszy wzięły udział w akcji "Marzycielska Poczta", która w głównej mierze polega na pisaniu listów do chorych dzieci.

Dzięki "Marzycielskiej Poczcie" poznaliśmy historię dziewczynki i imieniu Martynka i zachęceni przez Panią Kasię postanowiliśmy napisać do niej bardzo osobiste i głębokie listy.

Martynka już niedługo będzie obchodziła swoje urodziny, więc w sposób szczególny staraliśmy się, aby listy i kartki były piękne i kolorowe. Do nich dołączyliśmy wspaniałe prezenty: słodycze, zabawki itp.

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia i obiecujemy, że na tym się nie skończy.

Dzieci oraz opiekunowie: p. Katarzyna Dzięcioł i p. Agnieszka Krupsińska-Pietrzak