Urodziny Kubusia Puchatka

6 grudnia w Mikołajki odbyła się szkolna impreza dla klas „0” i „I” „Urodziny Kubusia Puchatka”.

Uczniowie w pięknych strojach z ulubioną maskotką misia oraz wielką ochotą przybyły na 86 urodziny najstarszego misia świata. Podczas urodzin nie zabrakło życzeń, śpiewów, zabaw, tańców, słodkości oraz głośnego czytania w ramach programu „Cała Polska czyta dzieciom”. Odbyło się również wręczenie dzieciom nagród za udział w konkursie plastycznym „Kubuś Puchatek”.

Tego dnia nie mogło zabraknąć wizyty świętego Mikołaja, który choć bardzo zmęczony „rozdawaniem prezentów” przybył na naszą imprezę za co jesteśmy wdzięczni. Na koniec odbył się dla dzieci słodki poczęstunek oraz przedstawienie „Szewczyk Dratewka” przygotowane przez klasę 2a.

Ewa Szymczak