Koncert kolęd

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejsze wykonanie kolędy Zaśpiewajmy Jezusowi. W eliminacjach wzięło udział ponad 40 wykonawców.

Jednak do finału, który odbył się 17 grudnia, przeszło 25 osób.

W jury zasiadła Pani Dyrektor Agnieszka Piskorek, Wicedyrektor Małgorzata Marzec oraz Ksiądz Proboszcz Edward Kowara

Wszystkie występy były wzruszające. Spotkaniu towarzyszyła niezwykła atmosfera. Gdy wszyscy już wystąpili, do zebranych gości przemówił Ksiądz Proboszcz, dziękując Dzieciom i organizatorkom za niepowtarzalny klimat koncertu. Następnie stworzył (z wykonawców i publiczności) chór iście anielski, który wykonał kilka przepięknych kolęd.

Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom oraz tym, którzy wzięli udział w tym niezwykle wzruszającym wydarzeniu.

organizatorki

Katarzyna Dzięcioł