Nieustraszeni przyjaciele zwierząt

W sobotę 8 grudnia br. grupa uczniów należących do kółka teatralnego z naszej szkoły uczestniczyła w wyjątkowych zajęciach, które miały miejsce w Akademii Kakadu.

Zajęcia rozpoczęły się przed oficjalnym otwarciem sklepu, dzięki czemu mogliśmy spokojnie zwiedzić małe - wielkie królestwo Kakadu i poznać jego mieszkańców: psa o miemniu Lulu, dwie wyjątkowe szczurzyce: jedną bez sierści o imieniu Malinka i białą - Śnieżynkę, 10-letniego żółwia, który został odnaleziony w sklepie z narzędziami oraz wielu innych, których nie sposób tu wymienić.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się także, jak dbać o naszych pupili - czym karmić zwierzątka, jak dbać o ich zdrowie i higienię, jak zapewnić im odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju i - najważniejsze - jak sprawić, żeby były szczęśliwe.

Na koniec tego miłego i bardzo pouczającego spotkania każdy otrzymał upominek - tajemnicze pudełko ze słodką zawartością oraz dyplom Nieustraszonego Przyjaciela Zwierząt.

Bardzo dziękujemy Państwu Ewie i Bogdanowi Uścińskim za pomoc w zorganizowaniu warsztatów oraz przemiłemu Personelowi Kakadu przy ulicy Głębockiej w Warszawie za szczere przyjęcie i wyjątkową lekcję - lekcję miłości do naszych małych przyjaciół.

(...) A po warsztatach udaliśmy się na małe co nieco do restauracji McDonaldsUśmiech.

Dzieci z kółka teatralnego

i opiekunowie: Katarzyna Dzięcioł i Marta Taras-Dziuba