CHARYTATYWNY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ PIKNIK RODZINNY

W Międzylesiu, przy Al. Dzieci Polskich 20 (teren Centrum Zdrowia Dziecka) o godzinie 10:00 wyruszamy na Charytatywny Marsz Niepodległości Nordic Walking. Trasa ok. 6 km wiedzie przez Mazowiecki Park Krajobrazowy. Zapisy na Marsz na stronie: www.wspieramy-czd.pl , pod telefonem 533-195-295 lub w dniu imprezy.

Po Marszu na terenie Obiektu Hotelarskiego Patron w godz. 11:00-15:00 odbędzie się Piknik Rodzinny z różnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Przy ognisku, piekąc kiełbaski będzie można przeżyć przygodę z bohaterami Sienkiewiczowskiej Trylogii, wygrać nagrodę biorąc udział w konkursie historycznym lub wylicytować na aukcji piękny album o tematyce patriotycznej.

Pieniądze zebrane w tym dniu przekazane zostaną na Modernizację Zespołu Poradni Specjalistycznych Centrum Zdrowia Dziecka.