Konkurs fotograficzny „SLEEVEFACE – ubierz się w książkę” rozstrzygnięty

„Sleeveface” to zdjęcia przedstawiające osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Stworzenie takiej fotografii nie jest łatwe i wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy zaaranżować tło oraz dopasować ubiór modela tak, aby tworzył jedność z okładką. Doskonale z tym zadaniem poradzili sobie uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez szkolną bibliotekę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy. Wszystkie prace są ciekawe i efektowne, a poziom nadesłanych fotografii wysoki.

Mamy nadzieję, że przy ich tworzeniu bawiliście się równie dobrze, jak my przy ich oglądaniu.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce - ex aequo – Maria Tymińska IIa, Michalina Tymińska IIa, Malwina Łuczak VIIIe

II miejsce - ex aequo – Adam Bryś IIe i Mateusz Bryś VIa, Nikodem Goncerz IIf

III miejsce - ex aequo – Lena Malińska IId

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w artykule.