OBCHODY DNIA PAPIESKIEGO

Dnia 22 października w czwartek obchodzimy Dzień Papieski. W tym dniu prosimy, aby uczniowie ubrali na siebie jakiś element koloru żółtego, żółto - białego, względnie przypięli kotylion w tych barwach.

Na lekcjach religii katecheci przeprowadzą katechezę na temat życia i działalności Jana Pawła II. Będzie to wstęp do przeprowadzenia konkursów:

• Klasy 4 i 5 – konkurs wiedzy o J P II - odbędzie się 16.10. na 1 lekcji w sali 112
  • Klasy 4 -8 - konkurs plastyczny (plakat A1 lub A2 pt. “Najważniejsze wydarzenia z życia JP II) - ostateczny termin składania prac 16.10

Oprócz tego klasy 1 – 4 wykonają gazetki okolicznościowe.

Wszystkie prace konkursowe oddajemy katechetom lub bezpośrednio do s. Lidii i s. Samueli.

Wyniki konkursu będzie można odczytać na gazetce przy wejściu głównym do szkoły.