Co słychać w klasie 1c?

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wysłuchaliśmy historii Vashtii- nieśmiałej dziewczynki, która dzięki mądrej nauczycielce od plastyki uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać do ich tworzenia. W tym dniu robiliśmy prace związane z kropką.

W trzecim tygodniu nauki  nasz temat przewodni zajęć dydaktycznych to BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE. Omówiliśmy zasady przechodzenia przez jezdnię. Wybraliśmy się na najbliższe przejście dla pieszych, aby w praktyce przećwiczyć bezpieczne przechodzenie przez pasy przestrzegając zasady ruchu drogowego.

23 września przywitaliśmy jesień. W tym dniu wybraliśmy się do pobliskiego parku, aby pozbierać liście. Obserwowaliśmy również przyrodę, oglądaliśmykolorowe drzewa. Na zajęciach plastycznych zrobiliśmy pracę: drzewa z rolki i talerzyków papierowych, na które przykleiliśmy nasze liście z parku.

Zapraszamy do galerii.

Karolina Sienkiewicz, Róża Wiktorowska- Miezianko