LETNIA SZKOŁA KARATE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

W ostatnim tygodniu letnich wakacji karatecy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, wzięli udział w Letniej Szkole Karate na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkach. Duża grupa dzieci zgłębiała tajniki tradycyjnego kyokushin pod okiem trenerów, którzy za główny cel postawili kształtowanie charakteru przed KYOKUSHIN CUP 4, który już 1 października odbędzie się w Ząbkach.

Karatecy z Ząbek podczas wakacji 2016 wzięli udział także w 4 obozach sportowych: wypoczynkowej miejscowości Serwy na Mazurach, rodzinnym wyjeździe w Beskidach oraz międzynarodowym zgrupowaniu w Lublinie.

Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi ćwiczeniami KSW KYOKUSHIN. Początek treningów w Ząbkach już 5 września. Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl oraz www.mosirzabki.pl