Politechnika Warszawska zaprasza Uczniów klas 6 na wykłady i ćwiczenia.

Politechnika Warszawska Junior pragnie pomóc uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Kim chcę zostać?”.
PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla gimnazjalistów.
Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą m.in. regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach PW.

W zależności od wieku, nastolatek zostaje przydzielony do grupy, w której uczestniczy w zajęciach przez cały rok. W przystępny i praktyczny sposób poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały PW.
PW Junior to ćwiczenia, wykłady, roboty, konkursy, umiejętności miękkie, MBA

Obecnie trwa rekrutacja na kolejny rok akademicki 2016/17.

Dotychczasowe 4 edycje PW Junior pokazały niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże PW Junior to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.pwjunior.edu.pl.

Inspirować, Poznać, Zrozumieć, Eksperymentować