Z wizytą w Ogrodzie Zoologicznym.

W dniu 10 maja 2016 roku dzieci z klasy II h wraz z dziewczynkami z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkach oraz Księdzem Sebastianem wybrały się na wycieczkę do warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Grupa miała okazję zobaczyć niespotykane na co dzień ptaki i zwierzęta.

Przemierzając alejki ogrodu oglądaliśmy z bliska zwierzęta, ich wygląd oraz tryb życia.
Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwale zapiszą się w pamięci. Wycieczka okazała się również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.
Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył wielu nowych wrażeń i radości, w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.
Wszystkie nasze założenia zostały zrealizowane, a cele osiągnięte i w drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dopisywały humory.

Bardzo dziękujemy, Księdzu Sebastianowi oraz uczennicom Gimnazjum za udział w tym „wyjątkowym projekcie”.

Klasa 2H

z wychowawcą p. Kasią Dzięcioł