Drodzy krzyżówkowicze!

Krzyżówkę majową - ostatnią w tym roku szkolnym- zamieszczam na stronie szkoły, gdyż w zaistniałej sytuacji, tak jak poprzednio (w kwietniu) nikt z Was nie zobaczy jej na korytarzu. Można ją sobie wydrukować lub jeśli nie macie drukarki, to w rozwiązaniu wypiszcie hasła jedno obok drugiego zaznaczając na kolorowo hasło główne - cytat z wiersza o maju. Odpowiedzi przyślijcie mi na adres ejsz5@wp.pl

Pozdrawiam was serdecznie dziękując za całoroczny udział w konkursie. Jeśli wam się podobało, będziemy konkursy kontynuować w roku przyszłym. Jeśli macie jakieś pomysły dotyczące ulepszenia tej zabawy - piszcie. Z chęcią je rozważymy w Zespole Matematyczno- Przyrodniczym.

Krzyżówka

Elżbieta Jędryszczak-Sznajder

P.S.
Wyników krzyżówek szukajcie na stronie szkoły w menu bocznym "Dla ucznia"--->"Kółko chemiczne"
Poproście nauczycieli o cząstkowe (plusy, stopnie) nagrody....na ostateczne troszkę poczekajcie.