Świetlicowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez wychowawców świetlicy.
Można było kupić wszystko to z czym kojarzymy Święta Bożego Narodzenia- bombki, choinki, gwiazdki, kartki świąteczne oraz inne „cudeńka”, wykonane własnoręcznie przez dzieci ze świetlicy przy pomocy Pań. Nie zabrakło również słodkich pierników. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony naszych uczniów, ich rodziców jak i pracowników szkoły. Dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób w całości został przeznaczony na wzbogacenie bazy dydaktycznej świetlicy szkolnej oraz zakup zabawek dla dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy na kolejne kiermasze!

przy ul. Harcerskiej