Podsumowanie zbiórki darów dla schroniska "Psi Azyl"

W październiku już po raz trzeci, trwała w naszej szkole zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt. W tym roku, podobnie jak w zeszłym wszystkie przekazane przez naszych uczniów rzeczy trafiły do Przytuliska „Psi Azyl” w Tłuszczu.

W dniu 13 listopada do świetlicy po odbiór zebranych darów przyjechała Pani Hania Leszek z kotem Księciuniem i suczką Agą. Zwierzaki sprawiły dużą radość naszym Świetliczakom. Pani Hania opowiedziała nam o trudnym losie bezdomnych zwierząt i o tym jak schronisko może im pomóc. Przekazała nam wiele cennych informacji i uwrażliwiła na potrzeby słabszych, zwierząt. Zachęcała także do adopcji zwierząt ze schroniska lub do stworzenia im domów tymczasowych. Dowiedzieliśmy się jak dbać o zwierzęta i w jaki sposób działa czip który wszczepia się zwierzętom. Było to bardzo pouczające i ciekawe spotkanie, za które Pani Hani bardzo dziękujemy!

Wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej zbiórki
serdecznie w imieniu psiaków i kociaków DZIĘKUJEMY!!!

Jeśli ktoś chciałby adoptować psa lub kota ze schroniska zachęcamy do odwiedzenia profilu Hanna Leszek na facebooku, tam znajdują się zdjęcia i opisy zwierząt szukających domu lub do bezpośredniego kontaktu z Panią Hanią pod numerem tel: 507 658 532.

Wychowawcy Świetlicy