Wyjątkowy gość w świetlicy "Z innej bajki"

19 października świetlicę odwiedził wyjątkowy gość - p. Agnieszka Sosnowska ze Straży Miejskiej w Ząbkach. Spotkanie miało na celu przypomnienie zasad bezpieczeństwa oraz zapoznanie dzieci z ciekawą i niełatwą pracą Strażnika Miejskiego.

Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom jakimi sprawami zajmują się pracownicy Straży Miejskiej, do jakich interwencji są wzywani, jakiego używają sprzętu i na jakie niebezpieczeństwa są narażeni. Wyjaśniła także jak bezpiecznie poruszać się po mieście, na co zwracać uwagę i w jaki sposób można pomagać potrzebującym. Na koniec dzieci otrzymały piękne breloki- odblaski.

Było to niezwykle ciekawe i pouczające spotkanie! Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za poświęcony nam czas i przekazanie wielu cennych informacji.

Wychowankowie i Wychowawcy Świetlicy SP1