Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty

W czwartek 25 maja do świetlicy „z innej bajki” przybyli rodzice dzieci, by uczcić bardzo ważne święta. Nasi wychowankowie przygotowali koncert z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie z klas 3a, 3c, 3d i 3f wystąpili z bardzo poruszającym repertuarem piosenek i wierszy. Koncert doprowadził do łez wiele mam i były to oczywiście łzy wzruszenia Uśmiech Każdego z rodziców z pewnością rozpierała duma!

Na koniec była jeszcze jedna niespodzianka dla rodziców- prezentacja zdjęć dzieci, gdzie wzruszenie przeplatało się ze śmiechem! Rodzice mogli zobaczyć na zdjęciach co ich pociechy porabiają podczas pobytu w świetlicy Uśmiech

Nasz koncert przejdzie do historii jako bardzo udany, mamy nadzieję że sprawiliśmy rodzicom dużo radości!

Wychowawcy świetlicy:
         Anna Kołakowska