Spotkanie świąteczne klas trzecich i świetlicowy quiz wielkanocny

W środę 12 kwietnia w ramach wprowadzenia się w świąteczny nastrój, klasy trzecie zebrały się w świetlicy szkolnej. O uroczystą oprawę zadbała klasa 3f, prezentując piosenki wielkanocne, tańce ze wstęgami oraz życzenia. Z piosenką świąteczną zaprezentowały się także dziewczynki z klasy 3d . Występy wzbudziły wiele emocji i wywołały wiele uśmiechów.

Następnie reprezentacje klas trzecich wzięły udział w świetlicowym quizie wiedzy o Wielkanocy. Mimo że nie na wszystkie pytania padały prawidłowe odpowiedzi, nie było tu przegranych, bo przecież święta już za rogiem i każdemu udziela się świąteczny nastrój. Wszyscy biorący udział w zabawie, otrzymali słodkie upominki.

Z okazji zbliżających się świąt wszystkim składamy serdeczne życzenia: radości, miłości i zdrowia, a podczas nadchodzących świątecznych dni- refleksji, odpoczynku i czasu dla bliskich.

Ewa Stolarska

Anna Baranek