„Mikołajkowe Czary” w świetlicy „Z innej bajki”

„Mikołajkowe czary wnet zadziałają,
Kiedy na świecie robi się biało…”

7 grudnia 2016 r. był dla wszystkich uczniów naszej świetlicy wyjątkowym dniem. W tym dniu odbyło się przedstawienie mikołajkowe w wykonaniu grupy wychowanków świetlicy pt.: „Mikołajkowe Czary”, na które przybyły wszystkie klasy trzecie wraz z wychowawcami.

„Artyści” wyjątkowo chętnie i szybko opanowali swoje role, nauczyli się wierszy i piosenek. Wysiłek został nagrodzony!!! Mikołaj nie przybył wprawdzie osobiście (to zrozumiałe, ma dużo pracy Uśmiech…), ale postanowił, że w tym roku reprezentować Go będzie uczeń klasy 3f Piotrek Goławski.
Mikołaj w tym roku podarował dzieciom niezwykły prezent… Dzięki uprzejmości Pani Zimy (Oli Franczuk kl.3f) na świecie ukazały się białe, śnieżne gwiazdki, a wiadomo, że…„Zima lubi dzieci najbardziej na świecie…” Uśmiech

Bardzo dziękujemy naszym „Małym Artystom” za tak piękny występ!!! Uśmiech

Anna Kołakowska