Pokaz mody w świetlicy " Z innej Bajki"

W świetlicy „Z innej bajki” z okazji -dnia spódniczki- odbył się wyjątkowy pokaz mody.
Nasi wychowankowie mogli wziąć udział w konkursie na projekt i wykonanie własnej spódniczki. Każdy mógł wczuć się w rolę projektanta mody oraz modela. Zabrakło co prawda chętnych chłopców, ale dziewczęta dały radę Uśmiech

Powstały projekty, a następnie wspaniałe spódniczki z różnych materiałów - od tkanin, przez papier, krepinę i folię. Każdy projektant mógł zaprosić do współpracy modelkę która zaprezentuje jego dzieło na wybiegu lub sam wcielić się w jego rolę. Podczas naszego pokazu udało się nagrać krótki filmik- zapraszamy do obejrzenia! Nasze modelki były bardzo profesjonalne!

Projektanci oraz modelki dostali drobne upominki, było dużo śmiechu i dobrej zabawyUśmiech Szara jesień za oknem nam nie straszna! Uśmiech

Anna Baranek

Anna Kołakowska