Podsumowanie zbiórki dla schroniska "Psi Azyl"

Przez prawie cały październik, już po raz drugi, trwała w naszej szkole zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt.
W tym roku wszystkie przekazane przez naszych uczniów i nauczycieli rzeczy trafiły do Schroniska domowego „Psi Azyl” w Tłuszczu.

Do świetlicy po odbiór zebranych darów 2 listopada przyjechała Pani Hania Leszek wraz z kotem Księciuniem i suczką Daisy. Zwierzaki sprawiły niesamowitą radość naszym Świetliczakom. Na początku były trochę przestraszone, ale z czasem rozbrykały się w naszej świetlicy. Pani Hania opowiedziała nam o trudnym losie bezdomnych zwierząt i o tym jak schronisko może im pomóc. Przekazała nam wiele cennych informacji i uwrażliwiła na potrzeby słabszych, bezbronnych zwierząt. Zachęcała także do adopcji zwierząt ze schroniska lub do stworzenia im domów tymczasowych.

Wszystkim którzy przyłączyli się do naszej zbiórki z całego serca dziękujemy! Każdy z Was przyczynił się do poprawienia warunków życia tych biednych, skrzywdzonych zwierzaków. DZIĘKUJEMY!!!

Jeśli ktoś chciałby adoptować psa lub kota ze schroniska zachęcamy do odwiedzenia profilu Hanna Leszek na facebooku, tam znajdują się zdjęcia i opisy zwierząt szukających domu lub do bezpośredniego kontaktu z Panią Hanią pod numerem tel: 507 658 532.

Anna Baranek
Anna Kołakowska