Świetlicowe spotkania pt. "Zwierzę moim przyjacielem"

10 października świetlicę „Z innej bajki” odwiedziła przesympatyczna Pani Weterynarz- Dominika Strzelczyk. Pani Doktor opowiedziała nam o swojej ciekawej pracy. Przyniosła ze sobą pluszowego psa - pacjenta, który służył jako model do zaprezentowania przebiegu badania. Opowiedziała nam też wiele ciekawostek dotyczących zdrowia zwierząt i tego jak powinniśmy o nie dbać.

Sami również mieliśmy okazję założyć stetoskop i posłuchać bicia swojego serca. Spotkanie było podsumowaniem tygodnia świetlicowych zajęć pod hasłem: „Zwierzę moim przyjacielem”, podczas którego rozmawialiśmy o potrzebach zwierząt, rozpoczęliśmy zbiórkę karmy dla schroniska oraz ogłosiliśmy konkurs fotograficzno- plastyczny „Mój pupil”.

Serdecznie dziękujemy p. Doktor Dominice za ciekawe i pełne wrażeń spotkanie!

Wychowankowie i Wychowawcy Świetlicy