Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy „Z innej bajki”

„Nauczyciel – to przyjaciel, który od najmłodszych lat prowadzi nas za rękę w dorosły świat…”

Tymi słowami rozpoczął się koncert muzyczno-słowny z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy, w którym udział wzięły dzieci z klas trzecich.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Montaż słowno - muzyczny zawierał wiersze odpowiednio dobrane i skierowane do nauczycieli. Oprawę muzyczną stanowiły humorystyczne piosenki w doskonałym wykonaniu. UśmiechUśmiechniętym nauczycielom i pani Dyrektor wręczono kwiatki własnoręcznie przygotowane przez wychowanków świetlicy oraz Dekalogi Nauczyciela.

Następnie głos zabrała  p. Dyrektor Agnieszka Piskorek, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

„Kochani nauczyciele, bądźcie wciąż z nami,
Czy jesteśmy duzi, czy jesteśmy mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata,
Niech żyje i rozkwita oświata!”

Montaż przygotowały:
A.Kołakowska, A.Baranek