Pani Ania, Kubuś i Rudolf – czyli niesamowici gości w świetlicy szkolnej.

W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej realizowano następujący temat tygodnia „Zwierzę moim przyjacielem”. Zgodni z nim dzieci poznawały różne gatunki zwierząt. Wyrabiały postawę pełną szacunku i odpowiedzialności oraz właściwego ich  traktowania. Widząc duże zaangażowanie dzieci w zajęcia nauczyciele świetlicy postanowiły wynagrodzić dzieciom ich staranie i zaproszono nietypowego gościa.

Znalezione obrazy dla zapytania łapki zwierzaka

Naszymi gośćmi byli Pani Ania Orłowska z synem Kubusiem  oraz ich pupil Rudolf.
Rudolf czyli przemiła świnka morska.

Podczas spotkania Pani Ania i Kubuś opowiedzieli o tym ciekawym zwierzęciu. Dzieci dowiedziały się m.in.: ile lat żyje świnka morska, czy jest trudna do hodowli, co najbardziej lubi jeść, jak należy ją pielęgnować, czy lubi pływać, na co może zachorować i wiele innych ciekawostek.

Pod koniec zajęć każde dziecko mogło pogłaskać a nawet wziąć na ręce przecudownego Rudolfa. Nasz mały, przeuroczy gość zauroczył naszych podopiecznych ,którzy jednogłośnie wyrazili chęć posiadania takiego zwierzaka w domu.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Ani Orłowskiej za przygotowanie całego spotkania, Kubusiowi za „wypożyczenie” swojego pupila a Rudolfowi za cierpliwość.

podopieczni świetlicy 0-II oraz

Agnieszka Krupsińska-Pietrzak