Festiwal Piosenki Turystycznej

Z okazji Światowego Dnia Turystyki - z jednodniowym opóźnieniem - 28 września, w świetlicy „Z innej bajki” odbył się Festiwal Piosenki Turystycznej dla uczniów klas trzecich.

W festiwalu wzięły udział zespoły wykonawców oraz soliści z klas 3a, 3b, 3d oraz 3f. Wykonawcy przypomnieli nam szlagiery takie jak:
„Jedziemy autostopem”, „A ja mam swą gitarę”, „Na Mazury”, „Gdzie strumyk płynie z wolna”, „Wędruj z nami”, „Bo ja mam tylko jeden świat”, „Hej sokoły”.

Miło było powspominać wakacyjne wędrówki i ogniska a nasza publiczność dobrze się bawiła i śpiewała razem z wykonawcami. Jury zdecydowało że nie będzie w tym festiwalu przegranych, w związku z tym każdy uczestnik otrzymał nagrodę i pamiątkowy dyplom. Zwycięzcami okazali się ex aequo duet uczennic z klasy 3f- Julia Nerkowska i Ola Kot oraz solista Piotr Goławski także z klasy 3f.
Wszystkim wspaniałym artystom gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy p. Ewie Stolarskiej, p. Róży Wiktorowskiej- Miezianko, p. Ani Franczak i Patrycji Deoniziak za pomoc w przygotowaniu uczestników i organizacji festiwalu.

Anna Baranek, Anna Kołakowska
Wychowawcy Świetlicy „Z innej bajki”