DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

5 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Była to świetna okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, bazą dydaktyczną oraz nauczycielami.

O godz. 17.00 w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z panią dyrektor Agnieszką Piskorek , której prezentację naszej placówki  poprzedziły pokazy tańca w wykonaniu uczniów klasy Ia i IIId.

Przez następna godzinę nasi goście mogli w każdej klasopracowni przyjrzeć się bliżej różnego typu zajęciom. Z dużym zainteresowaniem spotkało się przedstawienie „Jabłko dla najpiękniejszej” w wykonaniu aktorów z klas IV-VI. Ogromny podziw i sympatię budził drewniany Pinokio witający małych gości w pracowni polonistycznej „stworzony” przez jednego z uczniów klasy IV.

Wielką popularnością i zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z tablicami multimedialnymi prezentowane w sali językowej, matematycznej, przyrodniczej oraz edukacji wczesnoszkolnej. Na zajęciach z przyrody każdy mógł obserwować świat widziany przez mikroskop, a w obu pracowniach komputerowych uczniowie oglądali pokazy slajdów.

Nie zabrakło również gier i zabaw językowych, zajęć plastyczno- technicznych  oraz zabaw integracyjnych.

Do godziny 19.00 w sali gimnastycznej wielkie emocje budził mecz  siatkówki rozegrany miedzy grupą nauczycieli a uczniami.

Radą i pomocą wszystkim gościom służyły panie dyrektor, psycholog, pedagog, reedukator i logopeda. Wielkim wsparciem dla przybyłych rodziców okazali się uczniowie z Samorządu Uczniowskiego, którzy wskazywali drogę do poszczególnych sal.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Zespół ds. Promocji  Szkoły