Pani Dyrektor czyta dzieciom

W tym tygodniu, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, wychowankowie szkolnej świetlicy zaprosili Panią Dyrektor – Agnieszkę Piskorek.

Pani Dyrektor przeczytała im piękną opowieść  Wandy Chotomskiej pt. „Kareta z piernika”, przedstawiającą  historię piekarczyka Mikołaja, który zakochał się w córce znanego toruńskiego cukiernika… i tak powstały słynne pierniki.

Po lekturze Nasz Gość odpowiedział na mnóstwo pytań dotyczących wykonywanego zawodu (w świetlicy ten tydzień przebiega pod hasłem „Zawody naszych rodziców”), jak np. Czy trudno zostać dyrektorem? Ile szkół trzeba skończyć? W ilu szkołach Pani pracowała? Jakie obowiązki ma dyrektor?..., zainteresowań, jak: Czy lubi Pani sport? Czy lubi Pani czytać? Jakie książki Pani lubi?, życia prywatnego: Jak spędza Pani wolny czas? Kim Pani chciała Pani zostać w dzieciństwie? Czy ma Pani męża i dzieci?:) Ile ma Pani lat?

Na koniec spotkania Dzieci przygotowały niespodziankę – występ finalistów Mini Playback Show, którzy specjalnie dla Naszego Gościa zaśpiewali dwa przeboje: „Gdzie się podziały tamte prywatki” Wojciecha Gąsowskiego, „Żeby szczęśliwym być” Anny Jantar.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za wizytę i czekamy na kolejny raz.

Dzieciaki ze świetlicy