Bal karnawałowy klas 4-6

18 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Klasy 4-6 zaczęły zabawę o godzinie 15.00.

W sali było mnóstwo uczniów i kilkoro nauczycieli. Zabawę prowadził DJ, który fundował nam bardzo taneczne kawałki. Nie zabrakło słynnych "Kaczuch" czy "Makareny", przy których nauczyciele dotrzymywali nam kroku, za co im bardzo dziękujemy :)

W tym roku cała młodzież bawiła się na parkiecie i nie było komu podpierać ścian! Uczniowie klasy 4s zorganizowali dla nas kawiarenkę - były stoliki przykryte obrusami i bufet z jedzeniem i piciem. Dzięki temu ci, którzy poczuli się zmęczeni szaleństwem na parkiecie, mogli odpocząć i zaspokoić pragnienie (niektórzy grali nawet w karty).

Podczas zabawy nie zapomnieliśmy też o dedykacjach dla kochanych nauczycieli - z sympatii dla nich i w trosce o nasze końcowe oceny :)

Tuż przed finałem, kiedy prowadzący chciał zakończyć trwającą w najlepsze zabawę, jednogłośnie zaprotestowaliśmy, głośno krzycząc: "Jeszcze raz! Jeszcze raz!! Jeszcze raz!!!". Odnieśliśmy sukces i ku naszemu zadowoleniu usłyszeliśmy hit lata 2011 "Sexualna" - Mirami.  I to już niestety naprawdę był koniec...

Liczymy, że takich zabaw w naszej szkole będzie więcej. :)

Angelika Łukaszewicz, kl. 6s