Radosław Majdan czyta Naszym Dzieciom

21 października do świetlicy zawitał wyjątkowy gość – znany piłkarz Radosław Majdan. Przybył do nas na zaproszenie, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom"

Najpierw przeczytał on fragment książki o żółwiku Franklinie, który też chciał grać w piłkę nożną, a następnie odpowiedział na mnóstwo pytań ze strony dzieci, jak np.: Ile lat gra Pan w piłkę nożną? Czy lubi Pan dzieci? Czy jest jakaś specjalna dieta dla piłkarzy? Dlaczego trenuje Pan bramkarzy? Jaka jest Pana ulubiona drużyna sportowa?... itp. Pytaniom nie było końca.

Na koniec spotkania miał miejsce najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -otrzymywanie autografów. Nasi wychowankowie przynieśli swoje piłki i koszulki, które piłkarz podpisał.

W zamian dzieci wręczyły gościowi piękne, własnoręcznie zrobione kwiaty z papieru oraz koszulkę i długopis z logo naszej szkoły.