Anna Głogowska czyta dzieciom

10 stycznia b.r. zawitała do nas wspaniała, przemiła tancerka – pani  Anna Głogowska, znana z „Tańca z Gwiazdami”. Zaprosiliśmy ją do świetlicy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom''.

Pani Ania przyniosła dla nas specjalne książki, z których przeczytała nam kilka fragmentów. Następnie odpowiedziała na mnóstwo pytań dręczących dzieci, jak np. Czy lubi Pani taniec? Z kim tańczyła Pani w "Tańcu z gwiazdami"? Co Pani robi oprócz tańczenia? Ile ma Pani lat?

Pani Ania wykazała się dużą cierpliwością, bo pytaniom nie było końca.

Kolejnym punktem w programie była nauka tańca. Nasz gość nauczył nas wyjątkowych kroków, które na długo zostaną nam w pamięci, tym bardziej że utrwalamy je podczas zajęć w świetlicy.

Pod koniec spotkania miał miejsce najbardziej oczekiwany przez dzieci moment - rozdawanie autografów. Jak się okazało, wielu naszych wychowanków to wielcy fani pani Anny.

Na zakończenie dzieci wręczyły jej piękny, własnoręcznie zrobiony obraz oraz bukiet kwiatów.

Bardzo dziękujemy Pani Annie Głogowskiej za przemiłą atmosferę i wielkie serce. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas zawita.