Spotkanie Bożonarodzeniowe

20.12.2011r zgodnie z tradycją wszyscy pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście spotkali się na sali gimnastycznej aby przełamać się opłatkiem. Spotkanie rozpoczęło się występem szkolnych artystów  z różnych klas.

W tym roku przesłanie wigilijne zostało wyśpiewane. Sceneria betlejemskiej szopy oraz aktorzy doskonale przenieśli nas w czasy gdy narodził się Maleńki Jezus. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli nasi najmłodsi , którzy zstąpili z nieba jako chór aniołów.  Podziwialiśmy ich piękne tańce oraz wspaniałe stroje.

Ostatni tydzień przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole zamienia się w Betlejem. Po korytarzach wędrują królowie , pasterze, Józef, Maryja. Niemal w każdej klasie odbywaja się jasełka. W klasie Ia w tym roku Rodzice podejrzeli co dzieje się w niebie przed narodzeniem Pana Jezusa. Dzieci przepięknie przebrane za aniołów przedstawiły anielskie zmartwienia spowodowane kłopotami i problemami ludzi. Całe zamieszanie zakończyło się zejściem aniołów do ludzi i otoczeniem ich anielską ręką. To rodzice codziennie podtrzymują swoje pociechy na duchu a tym razem maluszki mówiły do swoich mam i tatusiów ciepłe i czułe słowa pocieszenia, jako życzenia Bożonarodzeniowe.