Przygotowania do Bożego Narodzenia w 1b

Od początku grudnia uczniowie klasy 1b wspólnie przygotowują się do świątecznych dni. Boże Narodzenie, to najpiękniejszy czas, na który czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to Święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, ponieważ towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa rodzinna atmosfera.

Aby jak najpełniej przeżyć te niezwykłe dni w naszej klasie:

1)     pojawiły się kalendarze adwentowe, które codziennie wspólnie uzupełniamy,

2)     wspólnie ubraliśmy choinkę,

3)     w tym czasie jeszcze bardziej dbamy o nasze relacje, dużo rozmawiamy oraz staramy się jeszcze bardziej poznać,

4)     wspólnie śpiewamy kolędy, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój,

5)     jesteśmy otwarci na więcej dobrych uczynków.

Przed nami jeszcze wiele wyzwań, bo jesteśmy dopiero na początku miesiąca. Czekamy między innymi na przygotowanie upominków dla naszych bliskich oraz świąteczne spotkanie . Trzymajcie więc kciuki za naszą klasę i mocno nam kibicujcie.