„Oto ja” projekt w klasie 1b

Przez ostatni tydzień nasza klasa codziennie wypełniała jeden element karty pracy z naszego projektu, który dotyczył nas samych. W ostatnim dniu realizacji tego pomysłu każdy zaprezentował efekty swoich wysiłków. Prezentacją było nic innego jak mówienie o sobie samym, po to, żeby nasi koledzy i koleżanki jeszcze bardziej nas poznali. Okazuje się, że mimo, iż wiemy wiele o sobie nawzajem to dziś dowiedzieliśmy się jeszcze więcej np. że ulubionym daniem większości z nas jest pizza. W związku z tym koniecznie musimy się na nią udać. Dowiedzieliśmy się też o swoich marzeniach, planach i ambicjach.

Staramy się, żeby w naszej klasie panowała życzliwość, zrozumienie oraz  rodzinna atmosfera. Chcemy każdego dnia jeszcze bardziej się poznawać, aby stworzyć serdeczną szkolną „rodzinę”.