Świąteczny koncert kolęd

„Zaśpiewajmy Jezusowi” - pod takim hasłem 21 grudnia odbył się w naszej szkolnej świetlicy konkurs na najpiękniejsze wykonanie kolędy. Wzięło w nim udział ponad 40 młodych wykonawców. W jury zasiadła Pani Wicedyrektor Małgorzata Marzec oraz Ksiądz Piotr Urbanowski.

Wszystkie występy były zachwycające. Spotkaniu towarzyszyła niezwykła atmosfera. Gdy wszyscy już wystąpili, do zebranych gości przemówił Ksiądz Piotr, który podziękował Dzieciom i Organizatorkom za wzruszająca atmosferę oraz złożył świąteczne życzenia. Pod koniec dzieliliśmy się opłatkiem i wspólnie śpiewaliśmy kolędy z repertuaru Arki Noego. Nie mogło zabraknąć słynnej „Świeć Gwiazdeczko”.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykle wzruszającym wydarzeniu.

A oto Zwycięzcy:

I miejsce:

• 5-osobowy zespół z 1F: Wiktor Kowalik, Natalia Nikiel, Maksymilian Kasprzak, Maja Bombińska, Julia Włodarska
  • Wiktor Malinowski z 1E

II miejsce:

• Karolina Ziębińska z 1A
  • Kacper Opalach z 0B
  • Kinga Krasnodębska z 1A
  • Natalia Cięciera i Martyna Izdebska z 3A

Zbiorowe wyróżnienie przyznajemy klasie 0A.